اتریوم یک ارز جهانی با قابلیت های بسیار ,

menuordersearch
psp-product.com
۱۳۹۶/۱۲/۸ سه شنبه
(0)
(0)
اتریوم یک ارز جهانی با قابلیت های بسیار
اتریوم یک ارز جهانی با قابلیت های بسیار
اتریوم (Ethereum) :
اتریوم ارز دیجیتال
نسبتا جدیدی است که توسط جوان روسی معرفی شد و با این هدف پا به این عرصه گذاشت که فرآیند ها را هوشمندانه تر و اجرای برنامه ها را غیر متمرکز و گسترده تر کند .
به طور کلی اتریوم جهت گسترده کردن فعالیت توسعه دهندگان بر روی برنامه های غیر متمرکز است تا این تجارت و یا صنعت همه گیرتر و در دسترس تر شود.
اتریوم مثل بیت کوین ارز دیجیتال محسوب میشود با این تفاوت که از نظر کاربردی در دسته ی جدا قرار میگیرد .
اتریوم هم مانند بیت کوین یک بلاک چین توزیع شده در وسعت جهانی و عمومی است یعنی اگر چه از نظر اهداف و قابلیت ها در دو دسته مجزا قرار میگیرند اما ساختار و قالبشان در توضیح کلی یکی است.
بیت کوین با هدف به وجود آوردن یک سیستم پرداخت جهانی ایجاد شد که بلاک چین آن برای پیگیری مالکیت ارز دیجیتال استفاده میشود ، در واقع تفاوت بلاک چین اتریوم و بیت کوین در این است که بلاک چین بیت کوین تک بعدی است و میتوان ان را به سیستمی تشبیه کرد که فقط یک نرم افزار روی ان نصب میشود که آن نرم افزار بیت کوین است اما بلاک چین اتریوم قابلیت نصب شدن هزاران نرم افزار گوناگون را در خود دارد.
دکتر گاوین وود یکی از بنیانگذاران اتریوم در این مورد اشاره ای جالب داشت که میگفت : بیت کوین مثل ایمیل که یکی از کاربرد های اینترنت است فقط یک کاربرد محسوب میشود و نمی توان کاربرد های دیگری از آن توقع داشته باشیم.
پلتفرم اتریوم این بستر را ایجاد کرد که توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز بتوانند برنامه ی خود را ایجاد و راه اندازی کنند.
از قابلیت های بلاک چین اتریوم میتوان غیر قابل تغییر بودن ، غیر قابل نفوذ و دستکاری ، ایمنی بسیار بالا و همیشه فعال بودنش اشاره کرد و از طرف دیگر تمام فعالیت های خدماتی متمرکز می توانند در ساختار بلاک چین اتریوم غیر متمرکز و از دسترس واسطه ها خارج شوند مثل رای گیری ها و از این دسته فعالیت های سیستمی .
همیشه برنامه های متمرکز این ایراد را دارند که به دلیل عامل های انسانی در بلند مدت دچار نقص ها و اشکالاتی می شوند که حتی در بسیاری از موارد این اشکالات به عمد و به خاطر نفوذ پذیر بودن این سیستم ها اتفاق می افتند.


برای توضیحات بیشتر به تصویر زیر توجه کنید :


مشخصات-ارز-دیجیتال-اتریوم-و-بلاک-چین-اتریوم

 
برای خرید لوازم اصلی و جانبی سیستم های استخراج ارز دیجیتال میتوانید به همین سایت www.irankabl.com مراجع کرده و لوازم جدید و به روز را با کیفیت بالا ، گارانتی و قیمت مناسب خریداری نمایید
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
ستون اول
صفحه اصلی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegramaparat

دفتر فروش : تهران-چهارراه ولیعصر - مجتمع ابریشم - واحد 806
تلفن : 66476831
همراه : 09123454117